Archiv čísel

15.3.2023 | V pořadí již 27. číslo Quartieru je plné svěžích jarních témat! Hlavními tvářemi jsou otec se synem, basketbalisté Pavel a Jiří Welschovi. Začtěte se, jak nejen na své sportovní začátky vzpomíná historicky druhý Čech, který zazářil v NBA. 

15.12.2022 | V pořadí již 26. číslo Quartieru je plné zimních témat! Hlavními tvářemi jsou sourozenci Tereza a Vojtěch Vodochodští, kteří nám řekli mnoho informací o svých hereckých kariérách. Dále nabízíme aktuální informace o realitním trhu, rozhovory a tipy na zimu.

15.9.2022 | V pořadí již 25. číslo Quartieru je plné magické podzimní inspirace! Titulním duem je tentokrát písničkář a Zlatý slavík Michal Horák s tatínkem Jiřím Horákem. Velký tematický speciál vám ukáže, proč se vyplatí podzim milovat.

15.6.2022 | V pořadí již 24. číslo Quartieru je plné letní inspirace! Titulním duem je tentokrát režisér Tomáš Magnusek a kreativní ředitelka Gabriela Sittová. Dále jsme se zaměřili na novinky z východních Čech, módní tipy, kulturu a životní styl.

15.3.2022 | V pořadí již 23. číslo Quartieru je plné jarní inspirace! Titulním duem je tentokrát manželský pár členů orchestru FHK Eriko Špinglová Araki a Filip Špingl. Dále jsme se zaměřili na svatební jídlo, jarní restart a několik stránek jsme věnovali i ekologie.

15.12.2021 | V pořadí již 22. číslo Quartieru je plné zimní inspirace! Titulním duem je tentokrát modelka a současná Česko-Slovenská Miss Klára Vavrušková a držitel titulu Muž roku Lukáš Vyšehrad. Velký zimní speciál vás přesvědčí, že i chladné zimní měsíce mohou skýtat spoustu barev a inspirace...