Magazín

Magazín Quartier je prvním lifestylovým magazínem, který vzniká ve východních Čechách pro Východočechy, ale nejen o Východočeších a východních Čechách. Vybírá to nejlepší, nejaktuálnější i nejprověřenější ze světa kultury, společnosti, módy, umění, životního stylu, zdraví, krásy, sportu a byznysu v regionu i za jeho hranicemi.

Magazín Quartier vyšel poprvé v září 2016. Profesionální tým redakce připravuje čtyřikrát ročně 112 stran atraktivního čtení s důrazem především na rozhovory s osobnostmi východních Čech, podnikatelské příběhy, tipy pro každé roční období i čistě lifestylová témata, která rezonují i daleko za hranicemi našeho regionu. Hlavní smyslem vydávání magazínu je v první řadě připravovat kvalitní původní texty a fotografie, prezentovat je v prestižní tištěné formě, ale také pomáhat zviditelnit osobnosti a partnery magazínu a přicházet jako první s inspirativními tématy.

Magazín Quartier chce i nadále přispívat ke zvyšování úrovně regionální žurnalistiky, popularizovat zdejší obecně prospěšné projekty, zasloužilé i začínající tvůrce a podnikatele, poskytovat prostor okrajovým žánrům a oblastem společenského života, spoluvytvářet sounáležitost lidí s jejich regionem a podporovat rozvoj dobrých společenských vztahů.

Magazín Quartier vychází v nákladu 6 000 výtisků a je distribuován zdarma na více než sedmdesát vybraných míst ve východních Čechách.