La Vital deco: Když si tradice a styl notují

18. ledna 2020 | stories

Zažehněte doma tu pravou vánoční atmosféru s dekoracemi královéhradeckého Květinového studia La Vital. To pro vás už deset let navrhuje a tvoří originální interiérové a exteriérové dekorace pro každou sezonu, místo i příležitost. A co letos frčí, prozradila Quartieru majitelka La Vital Lucie Vitíková.

La Vital deco: Když si tradice a styl notují

Trochu se děsíte sousloví „vánoční výzdoba“, a tak raději opět zůstanete v komfortní zóně svaté trojice světýlka – stromeček – věnec? Ale no tak, letos už ne! Květinové studio La Vital otevřelo na podzim zbrusu nový e-shop, kde najdete veškeré dekorace z jejich dílny na jednom místě a vyzdobíte tak svůj domov pomyslně od hlavy až k patě. „Na www.lavitaldeco.cz najdete široký výběr dekorací od drobných ozdob přes svícny, lucerny, světelné řetězy až po vázy, věnce a další nezbytnou vánoční výbavu domácnosti,“ říká majitelka studia Lucie Vitíková.

A co, že bude letošní zimu zaručeně in? Z barev frčí tóny růžové, šedé, bílé a stříbrné. „Pokud si Vánoce neumíte představit bez tradiční červené barvy, zkuste letos ladit odstíny marsaly – dala by se připodobnit k temně rudé zemité barvě s hnědými odlesky. Kombinujte struktury, nebojte se zapojit peříčka, která dekoracím letošní zimní sezony dominují a neopomeňte ani veškeré ‚fluffy‘ načechrané doplňky - například z na dotek velmi příjemného mikroplyše,“ doplňuje Lucie Vitíková.

Pro inspiraci jsme vám několik kousků z nového e-shopu Květinového studia La Vital vybrali, nakupovat už ale budete muset sami. Tak šťastné a dekorované!