17. 04. 2023

/

4 min. čtení

/

Quartier 27

17. 04. 2023

Světová móda sídlí v Topstylu

Co mají společného světově proslulé módní značky Betty Barclay, Marc Cain, Joseph Ribkoff a Elisa Cavaletti? Najdete je v buticích TopStyl Hradec Králové! Začtěte se a poznejte blíž jedinečné fashion brandy, které už desítky let udávají trendy nejen na přehlídkových molech, ale nechybí ani v šatníku moderních žen napříč generacemi.

BETTY BARCLAY

Synonymum elegance a ženskosti. Propracovaná móda pro náročnou moderní ženu. Tak by se dala krátce představit značka, která vyniká elegancí, inovací a silnou ženskostí. V její nabídce najdete kolekce pro volný čas i náročná business jednání. Příjemně vás překvapí komfortní elegance a moderní design. V jádru však zůstává konzistentní a nadčasová. Rovnováhu hledá v propojení jednoduché barevné elegance s jasnými akcenty. Ráda posouvá hranice a přidává vždy něco malého navíc. Typické jsou sofistikované halenky, příjemné šaty i módní dámské bundy. Její tvůrci jsou nároční na kvalitu materiálů a zpracování. Vysoké požadavky mají ale i na sebe. Produkce značky Betty Barclay je zodpovědná vůči přírodě, lidem i společnosti.

MARC CAIN

Hledáte eleganci, která vyjádří vaše sebevědomí a akčnost? Móda je pro vás cestou k sebevyjádření, žití tady a teď, avšak ne důkazem rozmaru? Kladete důraz na kvalitu, komfortní střihy a osobité prvky? Pokud jste si odpověděli třikrát za sebou ano, pak je německá značka Marc Cain pro vás jako stvořená. Marc Cain přináší dámskou módu s jasným rukopisem. Nebojí se výrazných barev a velkých motivů, které umí propojit do harmonického celku. Móda, kterou prezentuje, je komfortní, elegantní, vysoce funkční a přesto udržitelná. Objevte stylové dámské šaty s výraznými potisky či trendy hřejivé svetry. Tvůrci nezapřou typickou německou preciznost. Chtějí, aby jejich autorské vzory v pletáži byly zkrátka dokonalé. A perfektní musí být také kvalita materiálů. Proto si pletáž pro modely Marc Cain vyrábějí sami s ohledem na životní prostředí.

ELISA CAVALETTI

Dámská móda z tvůrčí dílny Daniely Dallavalle vás zas a znovu přesvědčí, že optimismus, otevřenost a pozitivní energie jsou zatraceně trendy. Jejich siluety, materiály i celá koncepce respektují ženu takovou, jaká je. A vzdává jí hold. Autorka čerpá inspiraci z cest, prožitků v různých kulturách, ale také ze síly a sportovního ducha ženy. Silný zdroj námětů vnímá i v italském umění. Jednotlivé kousky oděvů staví jako malé příběhy, které propojuje do knihy života. Kolekce zahrnují dámské šaty, halenky, dámské košile i kalhoty a dovolují ženě, která se značkou souzní, tzv. total look. Pro tuto značku je typická ženskost, funkční elegance a velký smysl pro detail. Produkce modelů tak zahrnuje vysoký podíl ruční práce. Jen tak lze totiž dosáhnout dokonalé propracovanosti až do nejmenších detailů.

JOSEPH RIBKOFF

Možná se vám to bude zdát jako protimluv, ale málokdo rozumí ženě jako Joseph Ribkoff. Už při prvním pohledu na jeho kolekce zjistíte, že z jednotlivých kousků čiší hluboké porozumění ženskému tělu a jeho křivkám. Dámské šaty, hřejivé svetry i elegantní dámské kalhoty od značky Joseph Ribkoff jako by s ženským tělem jely na jedné vlně. Zdůrazňují jeho přirozenou krásu a jemnost. Splývavé linie materiálů vysoké kvality a elegantní střihy nechávají vyniknout ženským tvarům. Módní kolekce značky Ribkoff jsou sofistikované a pyšní se mladistvým duchem. I když sledují módní trendy, stále jako by zůstávaly mimo rámec času. Nestárnou. Nebojí se výrazných tisků a desénů, ale také elegantních puristických modelů.

Autor: (red)
Foto: archiv

Další články

sponzorováno