Archiv čísel

Quartier 30, zima 2023

V pořadí již 30. číslo Quartieru je plné jiskřivých zimních témat! Hlavními tvářemi jsou herečky Valentýna Bečková a Natálie Holíková. Dozvíte se, proč se vydaly na cestu slávy a co je k tomu vedlo. Nezapomeňte si přečíst rozhovor s ředitelkou Gočárovy Galerie, která se nově usídlila v zrekonstruovaných prostorách Automatických mlýnů. A nepřehlédněte ani fotostory z klenotnictví Oronico, kde na vás oslní blyštivé drahokamy.

Quartier 29, podzim 2023

V pořadí již 29. číslo Quartieru je plné barevných podzimních témat! Hlavními tvářemi jsou manželé Patrik a Pavla Kinclovi, které pojí láska ke sportu. Jak se odráží na první pohled odlišné MMA a volejbal v jejich společném životě? Rozhodně si nenechte ujít nováčky jako Harley-Davidson a poznejte svět rychlých ikonických strojů nebo projekt Bukovina Living Together a objevte komunitní bydlení.

Quartier 28, léto 2023

V pořadí již 28. číslo Quartieru je plné horkých letních témat! Hlavními tvářemi jsou Vasky – zakladatel Pavel Staněk a Retail Manager Tomáš lebeda. Proč se rozhodli zachránit východočeskou značku Botas? Nenechte si ujít ani fotostory z Hodinářství Bechyně a vychutnejte si zážitek, který trvá nebo čas na relax v pátém pokoji s New Vizit. K létu patří cestování, proto nalistujte cestovatelský speciál a pusťte se do objevování.

Quartier 27, jaro 2023

V pořadí již 27. číslo Quartieru je plné svěžích jarních témat! Hlavními tvářemi jsou otec se synem, basketbalisté Pavel a Jiří Welschovi. Začtěte se, jak nejen na své sportovní začátky vzpomíná historicky druhý Čech, který zazářil v NBA. Nenechte si ujít ani rozhovor s majitelem ikonického Hotelu Grandu nebo předsedou představenstva Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje. Zabrousili jsme i do sportu a připravili pro vás spoustu tipů, kam v jarních měsících vyrazit třeba na kola.

Quartier 26, zima 2022

V pořadí již 26. číslo Quartieru je plné zimních témat! Hlavními tvářemi jsou sourozenci Tereza a Vojtěch Vodochodští, kteří nám řekli mnoho informací o svých hereckých kariérách. Dále nabízíme aktuální informace o realitním trhu, rozhovor s novinářem Petrem Voldánem a dalšími známými tvářemi východních Čech. Zabrousili jsme i do sportu a sepsali jsme spoustu tipů na krásné prožití zimních měsíců.

Quartier 25, podzim 2022

V pořadí již 25. číslo Quartieru je plné magické podzimní inspirace! Titulním duem je tentokrát písničkář a Zlatý slavík Michal Horák s tatínkem Jiřím Horákem. Velký tematický speciál vám ukáže, proč se vyplatí podzim milovat. Nechte se zlákat tipy na neotřelé recepty, výlety i produkty. Začtěte se také do rozhovoru s ředitelem Filharmonie Hradec Králové, nadějným režisérem nebo advokátem a start-upistou v jedné osobě.

Quartier 24, léto 2022

V pořadí již 24. číslo Quartieru je plné letní inspirace! Titulním duem je tentokrát režisér Tomáš Magnusek a kreativní ředitelka Gabriela Sittová. Dále jsme se zaměřili na novinky z východních Čech, módní tipy, kulturu a životní styl.

Quartier 23, jaro 2022

V pořadí již 23. číslo Quartieru je plné jarní inspirace! Titulním duem je tentokrát manželský pár členů orchestru FHK Eriko Špinglová Araki a Filip Špingl. Dále jsme se zaměřili na svatební jídlo, jarní restart a několik stránek jsme věnovali i ekologie.

Quartier 22, zima 2021

V pořadí již 22. číslo Quartieru je plné zimní inspirace! Titulním duem je tentokrát modelka a současná Česko-Slovenská Miss Klára Vavrušková a držitel titulu Muž roku Lukáš Vyšehrad. Velký zimní speciál vás přesvědčí, že i chladné zimní měsíce mohou skýtat spoustu barev a inspirace, přináší tipy na neotřelé recepty, výlety i produkty. Začtěte se také do rozhovoru s majitelkou designového studia vánočních ozdob Martinou Němcovou, ředitelkou školy se specializovanými očními třídami nebo kurátorkou pardubické galerie GAMPA Šárkou Zahálkovou.