24. 07. 2023

/

4 min. čtení

/

Quartier 28

24. 07. 2023

Místo, kde příroda ladí s pohodlím

Toužíte po dokonalém odpočinku? Hledáte místo, které nabízí nezapomenutelnou atmosféru spojení pohodlí a přírody? Tak to jste na správné stránce. Kamila Kaiserová, majitelka resortu K-Triumf, klade důraz na klid, harmonii a bezstarostný odpočinek. Vydejte se do Velichovek a zažijte to na vlastní kůži.
Jak byste popsala atmosféru a styl resortu K-Triumf pro potenciálního hosta?

Resort K-Triumf představuje luxusní venkovské útočiště, ideální pro pracovní účely i relaxaci. Poskytujeme klidné prostory pro bezproblémové schůzky, jednání a konference. Leží nám na srdci i podpora aktivního odpočinku našich hostů, a to díky široké škále služeb a modernímu vybavení. Naším cílem je vytvářet atmosféru, kde panuje odpočinek a relaxace.

Jaký rozsah služeb si hosté mohou u vás vychutnat během pobytu? Můžete se s námi podělit o nabídku příjemných zážitků, které jsou jistě součástí pobytu?

Náš resort se pyšní dvěma restauracemi, které vyhoví každé chuti. První je naše tématická restaurace OBORA, kde si můžete od úterý do soboty vychutnat speciality s unikátním nádechem. Druhá, Sportbar, je určená pro ty, kteří hledají rychlé a jednoduché občerstvení. Kromě elegantních salónků a prostorného konferenčního sálu máme k dispozici mnoho možností pro sport a zábavu jak uvnitř, tak venku. Můžete si zahrát volejbal, tenis, bowling, squash, navštívit naše fitness, zahrát si stolní tenis, karambol nebo si zasoutěžit v šipkách. Máme také rozsáhlé prostory určené pro relaxaci a uvolnění. A nezapomněli jsme ani na naše nejmenší návštěvníky – pro děti máme připravený dětský koutek a venkovní hřiště.

Co víc říct o vašem wellness?

Wellness centrum láká na dvě vířivky s exkluzivním výhledem na oboru a parní saunu. Hoteloví hosté mají vstup zdarma každý den mezi 10:00 a 15:00. Odpolední a večerní hodiny, konkrétně od 16:00 do 22:00, pak nabízíme wellness prostor k privátním rezervacím, kde si můžete vychutnat intimní atmosféru bez rušení. V nedalekých lázních si též můžete vyzkoušet i unikátní procedury.

Jaké lahůdky a chutě mohou hosté očekávat ve vašich restauracích?

Aktuálně máme v nabídce například grilovaná bažantí prsíčka, lahodné jelení řízky, 300g vepřový tomahawk steak z našeho domácího chovu Přeštických prasátek a steak z našeho skotu Charolais. Díky tomu, že se můžeme pochlubit cukrářkou Lucií přímo v našem týmu, jsou v naší nabídce vždy nejen chutné, ale i vizuálně atraktivní a jedinečné dezerty.

Jaká zajímavá místa a atraktivity v okolí hotelu byste doporučila prozkoumat?

V blízkosti resortu se nachází k prozkoumání nepřeberné množství zajímavých destinací. Na prvním místě je bezesporu naše obora s daňky, muflony a jeleny, která je viditelná z většiny našich pokojů. Představuje tak ideální spojení pohodlí a přírody. Jsme výchozím bodem pro pěší a cyklistické výlety do okolí. Mezi místní zajímavosti patří například Braunův betlém, historická pevnost Josefov či ZOO a Safari Park ve Dvoře Králové nad Labem. A to jsem jmenovala jen několik z mnoha míst, která lze v okruhu 30 km objevit.

Rozdělíte se s našimi čtenáři o největší výzvu, které jste čelila při provozování resortu, a jak jste se s ní dokázala vypořádat?

Výzvu představoval COVID, který nás donutil dočasně uzavřít celý resort. Po zlepšení pandemické situace jsme se však setkali s dalším problémem – nedostatkem kvalifikovaných pracovníků, což nám brání v plném rozletu našeho podnikání. Nicméně se neustále snažíme nabízet atraktivní a férové pracovní podmínky, protože víme, že budování silného a spokojeného týmu je vždy maratonský závod, nikoliv sprint

Autor: Helena Pondělíčková
Foto: archiv K-Triumf

Další články

sponzorováno