18. 09. 2023

/

3 min. čtení

/

Quartier 28

18. 09. 2023

Zážitek, který trvá

Kouzlo času na dosah ruky: Příběh nákupu v Hodinářství Bechyně, kde historie, odbornost a vášeň pro hodinářství tvoří nezapomenutelný zážitek.

Jen pár kroků od katedrály sv. Ducha, skvostu historického centra Hradce Králové, narazíte na další poklad – Hodinářství Bechyně. Tato značka, s dlouholetou tradicí ve světě hodinářství, je skutečně respektovaným jménem v oboru. Jejich butiky naleznete nejen v Hradci Králové, ale také v Praze, Brně a Českých Budějovicích. Zákazníkům nabízí široký výběr hodinek různých značek, stylů a cenových kategorií, který umožňuje najít ten správný kousek pro každého. Tým Hodinářství Bechyně tvoří odborníci s dlouholetými zkušenostmi, kteří poskytují profesionální poradenství a výborný zákaznický servis včetně oprav hodinek.

Po vstupu do butiku oko milovníka architektury zajásá, neboť  se ocitne v prostředí renesančně barokní budovy, které dokonale podtrhuje kvalitu a preciznost zpracování jednotlivých modelů hodinek. Sympatický personál vás uvede do říše, kde všechno to tikavé krásno odpočívá a čeká na svého nového majitele. Klíčovou součástí nákupu je odborné poradenství, na kterém si v Hodinářství Bechyně zakládají. „Na začátku konzultace nejprve zjišťujeme potřeby a přání zákazníka (funkce, vzhled, styl, očekávání apod.), poté vybereme 2-3 modely, které by mohly odpovídat jeho požadavkům. Detailně popíšeme vlastnosti hodinek a poskytneme další doporučení ohledně jejich nošení a údržby,” popisuje Alice Hrbková, vedoucí královéhradecké prodejny.

Zrak padne na hodinky Longines, které okamžitě zaujmou svým designem, jehož síla spočívá v eleganci, nadčasovosti a precizním zpracování. „Značka Longines má bohatou historii sahající až do roku 1832, a je známá pro svou tradici a vysokou kvalitu hodinek. Značka se také pyšní mnoha inovacemi v oblasti hodinářství. Celkově jsou hodinky značky Longines dobrou volbou pro zákazníky, kteří hledají vysokou kvalitu, stylový design a přijatelnou cenu,” vysvětluje Alice. Po pečlivém výběru a odborné konzultaci je rozhodnuto.

Během balení hodinek se dozvíte, že Hodinářství Bechyně nabízí také záruční i pozáruční servis nebo opravy. Samozřejmostí jsou také personalizované úpravy včetně gravírování a úpravy velikosti řemínku. Odcházíte z butiku nejen s novým šperkem, protože hodinky Bechyně bezesporu takovým jsou, ale také s dokonalým zážitkem z nákupu. Navštivte jeden z jejich butiků a přesvědčte se sami o tom, že nákup hodinek může být mnohem více než pouhým obchodem.

Autor: Helena Pondělíčková
Foto: Ondřej Šlambora

sponzorováno